Доступ до міжнародних електронних ресурсів


З 8 грудня  до 31 грудня 2016 р. нашому університету відкрито доступ до однієї із найбільших наукометричних баз даних Web of Science.

Web of Science (WoS) – це реферативна наукометрична база даних наукових публікацій проекту WEB OF KNOWLEDGE від компанії Thomson Reuters, що пропонує доступ до бібліографічних даних наукових статей з престижних періодичних видань, книг та матеріалів наукових конференцій із зазначенням реальної цитованості цих матеріалів. Таким чином, користувач в змозі негайно отримати уяву щодо актуальності тієї чи іншої роботи та її впливу на наукову спільноту.

Web of Science дозволяє організовувати пошук за ключовими словами, за окремим автором і за організацією (університетом), підключаючи при цьому потужний апарат аналізу знайдених результатів. Результат пошуку за цими критеріями дозволяє оцінити загальну кількість публікацій, кількість цитувань, h-індекс та інші показники.

Саме компанія Thomson Reuters виступила ініціатором введення в обіг поняття імпакт-фактору, який був створений у 1960 р. як спосіб вимірювання цінності журналу шляхом вирахування середнього числа цитувань за певний проміжок часу. Повний перелік журналів, що входять до цієї бази даних знаходиться за посиланням: http://ip-science.thomsonreuters.com/mjl/

Доступ до Web of Science лише з локальної мережі університету за адресою: http://webofscience.com/

 

 

 

 

 

EBSCO PUBLISHING
Передплачений доступ до міжнародної наукометричної бази даних EBSCOPUBLISHING до кінця 2016р.

Компанія EBSCO є одним з найбільших у світі постачальників журналів в електронному і друкованому форматі. Бази даних EBSCO містять понад 6 тис. електронних версій відомих журналів, газет, бюлетенів новин, близько 1300 брошур, енциклопедій, довідників і реферативних збірників, більшість з яких повнотекстові.

EBSCO надає можливість пошуку повнотекстових, рецензованих спеціалізованих матеріалів соціально-гуманітарної, економічної, медичної, технічної та ін. тематики за 60 пошуковими ознаками.

 

BioOne

До кінця 2017 року відкрито  доступ до повнотекстової бази даних BioOne

BioOne – це продукт творчої співпраці наукових товариств, бібліотек, академічних інститутів і приватного сектора. Це цінний ресурс для вчених, викладачів та студентів, що збирає високоякісні публікації в галузі біології, екології та наук про навколишнє середовище. Співпрацюючи з бібліотеками і видавництвами, BioOne надає:

- забезпечений посиланнями інформаційний ресурс з повнотекстовими статтями;

- постійний і безпроблемний доступ до матеріалів по підписці без будь-якої додаткової оплати;

- високоякісні матеріали в форматах XML і PDF;

BioOne надає доступ до найсучасніших інформаційних ресурсів в 48 країнах.

Пароль для доступу, можна отримати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або за телефоном: (044) 527 8538.

 

The New England Journal of Medicine

 

До кінця 2017 року відкрито доступ до наукового медичного журналу "Медичний журнал Нової Англії "

"Медичний журнал Нової Англії " (The New England Journal of Medicine, NEJM) – англомовне видання, медичний науковий рецензований журнал. Видавець - Медичне товариство Массачусетса (англ. Massachusetts Medical Society), США . Це найстаріший медичний журнал, який є  і найбільш читаним, цитованим і впливовим періодичним виданням по загальній медицині в світі.
Своєю метою колектив журналу вважає інформування лікарів про найважливіші події і дослідження в біомедичних науках та в клінічній практиці, використовуючи зрозумілу форму і мову. Журнал фактично є довічним супутником багатьох фахівців, регулярно повідомляючи їм про нові досягнення в медицині. Щотижня NEJM публікує матеріали оригінальних досліджень у найважливіших областях медицини. Повні тексти статей у журналі доступні з 1990 р. і до сьогодні. Також, користувачам доступні мультимедійні та інтерактивні матеріали (відео, аудіо, світлини).
«New England Journal of Medicine» вважається найбільш читаним виданням в сфері медицини, на сьогодні його читають 600 тисяч людей в 177 країнах світу. Журнал є найбільш цитованим в медичній літературі періодичним виданням.